Zamówienia

Strona główna » Zamówienia
 

  Formularz Zamówień

  Dane dostawy  Od:Do:

  Miejsce dostawy


  Dane kontaktowe  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petromex Sp. z o.o. zarejestrowaną w Komprachcicach, 46-070, ul. Pocztowa 3, z siedzibą przy ul. Składowej 2, 45-124 Opole w celach marketingowych i reklamowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie przez Petromex Sp. z o.o. zarejestrowaną w Komprachcicach, 46-070, ul. Pocztowa 3, z siedzibą przy ul. Składowej 2, 45-124 Opole informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail oraz numer telefonu. (możliwość późniejszej rezygnacji).

   

  E-FAKTURA

  Zachęcamy do korzystania z faktur w wersji elektronicznej – pozwoli to NA SZYBSZY I SPRAWNIEJSZY obieg dokumentów. Wniosek można pobrać - tutaj
  Faktura przesyłana do 3 dni roboczych od dostawy na wskazany adres e-mail. To np. pozwala na lepsze planowanie wydatków w firmie.

  Sprawny obieg dokumentów - możliwość otrzymywania dokumentów na więcej niż jeden adres e-mail, np. dział księgowości i osoba odpowiedzialna za zamówienie / odbiór towaru.
  Ekologia – rozwiązanie przyjazne środowisku Z dostępnych danych wynika, że rocznie w Polsce wystawianych jest około 1,5 mld faktur, co wiąże się z wycięciem 255 tys. drzew. Produkcja dokumentów księgowych to także zwiększona emisja dwutlenku węgla.

  W razie niezadowolenia zawsze mogą powrócić Państwo do wersji papierowej.
  Zadzwoń
  77 4536 403