Partnerzy

Strona główna » Partnerzy
 

PETROMEX.
Rozwijamy się dla Ciebie.

Współpraca ze sprawdzonymi liderami branży paliwowej

Jednym z naszych fundamentów jest współpraca ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi partnerami. Przez wiele lat naszej działalności udało nam się zbudować dobre i trwałe relacje z liderami branży paliwowej i około paliwowej takimi jak: Orlen SA, Aramco, Total, BP, Kingspan czy XTrack.

Otworzyliśmy się także na współpracę z firmami z sektora technik grzewczych oraz wyposażenia stacji paliw. Naszym celem jest rzetelne wspomaganie i doradzanie naszym klientom oraz sprostanie ich oczekiwaniom. Właśnie dlatego bardzo ważnym aspektem jest dla nas współpraca z kancelarią prawną, która wspiera nas w zakresie porządkowania wiedzy i przepisów m.in. z zakresu magazynowania paliw, akcyzy czy doradztwa branżowego.

Jesteśmy też członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych, gdzie, wraz z innymi firmami z branży paliwowej, pracujemy nad optymalizacją warunków prowadzenia działalności oraz opiniujemy propozycje projektów ustaw.

Zależy nam również na bliższym poznaniu specyfiki branż naszych Klientów, dlatego współpracujemy z Ogólnopolskim Związkiem Pracodawców Transportu Drogowego oraz zrzeszeniami z branży rolniczej i budowlanej.


Wypracowana przez nas pozycja na rynku przekłada się na bezpośrednie korzyści dla naszych klientów

usługi świadczone zgodnie ze wszelkimi standardami obrotu paliwami
produkty pochodzące z bezpiecznego i sprawdzonego źródła o odpowiedniej jakości
korzystna relacja cenowa produktów w stosunku do ich jakości
doradztwo merytoryczne

Oferowane produkty i usługi

hurtowa sprzedaż paliw od zaufanych dostawców olej opałowy Ekoterm producenta Orlen, którego cena jest dostosowana do jakości i spełnia wszelkie standardy obrotu paliwami wsparcie w zakresie technik grzewczych i zbiorników paliwowych sprzedaż i serwis zbiorników paliwowych i wiele więcej

Nasi partnerzy

 

Zadzwoń
77 4536 403