Obowiązek zgłoszenia wniosku AKC-RU na potrzeby zakupu oleju opałowego. Termin do 31 marca 2020. INSTRUKCJA DO POBRANIA TUTAJ.

Poznaj nas


Petromex.

Bezpieczeństwo współpracy.

Przez ponad 20 lat naszej obecności na rynku paliwowym zmieniały się ceny, przepisy. I zmienialiśmy się my. Nabieraliśmy doświadczenia. Rozwijaliśmy ofertę. Jedno pozostało bez zmian – nasza rzetelność oraz otwartość na potrzeby klienta.Nasi Ludzie

Naszym atutem są ludzie. Doświadczeni, kompetentni i otwarci na potrzeby naszych partnerów. Wieloletnia praca w branży stawia ich na pozycji specjalistów zapewniających swym klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmom i instytucjom – obsługę na najwyższym standardzie. Ich zaangażowanie przekłada się na satysfakcję klienta i zaufanie. To podstawa dla wieloletnich współpracy, którymi możemy się pochwalić.

Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami.
U nas ludzie pracują dla ludzi. Dla Was.

Jak pracujemy?

szybko - sprawnie - z korzyścią dla klienta

Zapewniamy kompleksową obsługę.


Nasza wieloletnia współpraca z koncernami PKN Orlen i Lotos oraz dbanie o należyte przechowywanie i transport paliw to gwarancja jakości oferowanych przez nas produktów potwierdzona atestem zakupu. Dostawy realizujemy własną flotą transportową wyposażoną w legalizowane układy wydawania paliw.

Dysponujemy autocysternami i cysternami o pojemnościach: 11 tys. / 12 tys. / 13 tys. / 18 tys. / 30 tys. Litrów – co daje nam możliwość obsługiwania różnej wielkości zamówienia. Własny transport w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą zapewnia szybką i terminową dostawę, a co ważniejsze sprawny i bezpieczny rozładunek.

Wykazujemy się elastycznością na każdym etapie pracy.


Przygotowujemy spersonalizowane oferty. Wspólnie uzgadniamy godziny dostaw - zamówienia realizujemy do 48h. Jesteśmy otwarci na rozmowy o warunkach płatności.Każdego klienta traktujemy indywidualnie.Dbamy o bezpośredni kontakt z odbiorcą, służąc rzetelną informacją dotyczącą naszej oferty.Słuchamy i staramy się wypracować warunki przynoszące obopólne korzyści.

Prowadzimy biznes w sposób odpowiedzialny.


Bierzemy pod uwagę wpływ naszych działań na środowisko i otoczenie. Śledząc na bieżąco postęp jaki dokonuje się na współczesnym rynku paliwowym, staramy się podejmować decyzje, które wspierać będą zrównoważony rozwój i zapewnią stabilność w jakości oferowanych na rynku produktów. Wspieramy zasady etycznego biznesu poprzez szerzenie wśród zainteresowanych wiedzy na temat obowiązujących przepisów w handlu paliwami.
Zadzwoń
77 4536 403