Poznaj nas

Strona główna » Poznaj nas

Petromex.

Bezpieczeństwo współpracy.

Przez blisko 30 lat naszej obecności na rynku paliwowym zmieniały się ceny, przepisy. I zmienialiśmy się my. Nabieraliśmy doświadczenia. Rozwijaliśmy ofertę. Jedno pozostało bez zmian – nasza rzetelność oraz otwartość na potrzeby klienta.Nasi Ludzie

Naszym atutem są ludzie. Doświadczeni, kompetentni i otwarci na potrzeby naszych partnerów. Wieloletnia praca w branży stawia ich na pozycji specjalistów zapewniających swym klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmom i instytucjom – obsługę na najwyższym standardzie. Ich zaangażowanie przekłada się na satysfakcję klienta i zaufanie. To podstawa dla wieloletnich współpracy, którymi możemy się pochwalić.

Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami.
U nas ludzie pracują dla ludzi. Dla Was.

Jak pracujemy?

szybko - sprawnie - z korzyścią dla klienta

Zapewniamy kompleksową obsługę.


Nasza wieloletnia współpraca z koncernami PKN Orlen i Aramco oraz dbanie o należyte przechowywanie i transport paliw to gwarancja jakości oferowanych przez nas produktów potwierdzona atestem zakupu. Dostawy realizujemy własną flotą transportową wyposażoną w legalizowane układy wydawania paliw.

Dysponujemy autocysternami i cysternami o pojemnościach: 11 tys. / 12 tys. / 13 tys. / 18 tys. / 30 tys. Litrów – co daje nam możliwość obsługiwania różnej wielkości zamówienia. Własny transport w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą zapewnia szybką i terminową dostawę, a co ważniejsze sprawny i bezpieczny rozładunek.

Wykazujemy się elastycznością na każdym etapie pracy.


Przygotowujemy spersonalizowane oferty. Wspólnie uzgadniamy godziny dostaw - zamówienia realizujemy do 48h. Jesteśmy otwarci na rozmowy o warunkach płatności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dbamy o bezpośredni kontakt z odbiorcą, służąc rzetelną informacją dotyczącą naszej oferty. Słuchamy i staramy się wypracować warunki przynoszące obopólne korzyści.

Prowadzimy biznes w sposób odpowiedzialny.


Bierzemy pod uwagę wpływ naszych działań na środowisko i otoczenie. Śledząc na bieżąco postęp jaki dokonuje się na współczesnym rynku paliwowym, staramy się podejmować decyzje, które wspierać będą zrównoważony rozwój i zapewnią stabilność w jakości oferowanych na rynku produktów. Wspieramy zasady etycznego biznesu poprzez szerzenie wśród zainteresowanych wiedzy na temat obowiązujących przepisów w handlu paliwami.
Zadzwoń
77 4536 403