Hurtowe ceny paliw

Strona główna » Hurtowe ceny paliw
Nazwa Cena [PLN/m3]
Benzyna bezołowiowa - Eurosuper 95 5 023
Benzyna bezołowiowa - Super Plus 98 5 433
Olej Napędowy Ekodiesel 4 975
Olej Napędowy Arktyczny 2 5 330
Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm 4 065

Aktualne ceny obowiązujące od dnia 29.05.2024

UWAGA - cena (bez podatku VAT) za paliwo w temperaturze referencyjnej 15°C

Tabela aktualizowana jest co 24 godziny.

Interesują cię ceny hurtowe paliw? Prowadzimy sprzedaż oleju i benzyny dla firm transportowych, budowlanych, rolników, przemysłu, a także dla osób indywidualnych. Dbamy o korzystne warunki finansowe oraz oferujemy transport na terenie całej Polski, w zależności od wielkości zamówienia. Wysokiej jakości produkty są dostarczane nawet w 48 godzin od chwili złożenia zamówienia. Hurtowe ceny paliw to znakomity sposób na generowanie oszczędności w firmie.

Olej opałowy – cena hurtowa

Potrzebujesz oleju opałowego do ogrzewania budynku lub do procesów produkcji rolno-spożywczej w korzystnej cenie? Prowadzimy jego całoroczną sprzedaż z możliwością dowozu do klienta. Jest ono nie tylko bardziej ekologiczne od węgla, ale kotły wykorzystujące ten rodzaj paliwa uznaje się za niemal bezobsługowe. Nasze ceny paliw hurtowych idą w parze z jakością, dzięki czemu grono zadowolonych odbiorców ciągle się powiększa. Wybierając nasz produkt, otrzymasz certyfikaty potwierdzające jego oryginalność.

Cena hurtowa paliw aktualizowana co 24 godziny

Nie wiesz, jaka jest aktualna cena hurtowa oleju opałowego, a może benzyny? Jeśli chcesz uzyskać konkretne informacje, zapoznaj się z tabelą na stronie, w której dane są aktualizowane co 24 godziny. Znajdziesz wśród nich koszt benzyny bezołowiowej Eurosuper 95, Super Plus 98, oleju napędowego Ekodiesel, Arktyczny 2 oraz grzewczego Ekoterm. Każda cena paliwa hurtowa jest podana bez podatku VAT. Jeśli chcesz zostać naszym stałym partnerem biznesowym, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.

Jakość paliwa i ceny hurtowe nie są naszymi jedynymi atutami. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat, stawiając na rzetelne podejście do klienta i otwartość na jego potrzeby. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do wykonania połączenia pod numer +48 77 4536 403 lub napisania wiadomości: paliwa@petromex.pl. Dzięki temu uzyskasz więcej informacji na temat cen

FAQ

1Jakie czynniki wpływają na ceny hurtowe paliw?
Ceny paliwa hurtowe zależą od kilku elementów. Przede wszystkim jest to koszt produkcji, sytuacja polityczna, gospodarcza, a także kursy walut, spekulacje finansowe i koszty transportowe. Hurtowe ceny paliw w Polsce zależą również od podatków i innych opłat, takich jak akcyza, podatek VAT, opłata paliwowa.
2Jakie są korzyści zakupu paliwa hurtowego dla przedsiębiorstw transportowych?
Nieustannie rosnące koszty paliwa w Polsce sprawiają, że firmy transportowe szukają oszczędności. Jedną z nich jest budowa własnego zbiornika paliw na bazie, dzięki czemu zwiększa się kontrola tankujących pojazdów i możliwość nabycia benzyny w korzystniejszej cenie. Takie działania umożliwiają także lepszą kontrolę nad jakością paliwa i większą elastyczność w razie zakłóceń w łańcuchu dostaw.
3Jakie są wymagania do zakupu paliwa hurtowego?
Osoby chcące zamówić hurtowo paliwo do użytku indywidualnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, są zobowiązane do nabycia profesjonalnego zbiornika naziemnego dwupłaszczowego do pojemności 5000 litrów.
4Jakie są warunki dostawy paliw hurtowych?
Paliwa są dostarczane na obszarze województwa śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego - minimalne zamówienie wynosi 500 l. Dowozimy je również na terenie całego kraju od 1500 l. Konieczne jest posiadanie profesjonalnego zbiornika ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami. Inne warunki dostawy można poznać po bezpośrednim kontakcie.
Zadzwoń
77 4536 403